GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi
25 – 28 Nisan 2019

Kongre Merkezi

Rixos Sugate Otel ve Kongre Merkezi, Kemer-Antalya http://sungate-tr.rixos.com/

Kongre Kayıt

Kayıt masası 25 – 28 Nisan 2019 tarihleri arasında, 08.00 – 21.00 saatleri içerisinde açık olacaktır. Yaka kartı, kongre çantası, katılım belgesi ve kongre program kitabını kayıt masasından alabilirsiniz.

Yaka Kartı

Kongre merkezine girecek misafirlerimizin gerekli kayıt işlemini tamamlamış ve yaka kartını almış olması gerekmektedir. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır. Yaka kartlarının kongre boyunca güvenlik sebebi ile takılması zorunludur.

Stant ve Sergi
Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılacaktır.

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe'dir. Yabancı davetlilerin oturumlarında simultane çeviri olacaktır.

Katılım Belgesi

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, 28 Nisan 2019 tarihi itibari ile katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgelerinin kayıt masasından alınması gerekmektedir.

Kredilendirme

26. Ulusal Uygulamalı Girişimsel Kardiyoloji Toplantısı, TTB-STE Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir. TTB kredilerinin geçerli olabilmesi için katılımcılar TC Kimlik Numaralarını acenteye toplantıdan önce bildirmeli ve TTB-STE Kredi Kartına sahip olmalıdırlar.

Transferler

Transfer talepleriniz ile ilgili Global Turizm ile irtibata geçmenizi rica ederiz.

İptaller
  • İptal talepleri en geç 20 Ocak 2019 tarihine kadar kabul edilecek olup, bu tarihten sonra sadece isim değişiklikleri yapılabilecektir.
  • Bütün iadeler kongre sonrasında gerçekleştirilecektir.